Maak zelf je eco tas!
Toevallig kwam ik laatst in een boek van Cath Kidston een zelfmaakpakketje tegen van een tasje. Omdat ik liever zelf alles ontwerp, zou ik zelf nooit zo snel een zelfmaakpakketje aanschaffen, maar deze zat dus in het boek verpakt. Op een vrije avond kon ik de verleiding niet weerstaan en heb toen even heel snel het tasje in elkaar gezet. En om eerlijk te zijn, dat was ook wel lekker makkelijk. Ik hoefde niet eerst het patroon uit te tekenen en knippen om vervolgens de stoffen uit te knippen, maar ik kon gelijk achter de naaimachine kruipen. Ik heb de tijd niet gemeten, maar volgens mij was ik binnen een uur klaar met het tasje. Zag er prima uit en ik vond het toch leuk om te doen. Vooral omdat je zo snel resultaat hebt en toch het helemaal zelf hebt gedaan.
'Zelfmaken' geeft gewoon een goed gevoel. Dus vandaar dat ik een tas ben gaan ontwerpen om als zelfmaakpakket voor Natur-elle aan te bieden. Van mooie stevige groene biokatoen gecombineerd met canvas, heb ik een echte 'groene sjopper' ontwikkeld. De tas is opgevrolijkt met een knalroze lintje en is netjes gevoerd met ongebleekte biokatoenen stof. Het resultaat is een praktische, hippe sjopper, ideaal voor wat boodschappen.
Het zelfmaakpakket zoals dat door Natur-elle wordt aangeboden, bestaat uit op maat geknipte stoffen, fournituren (knoop, bandjes, koordje, label) en een duidelijke werkbeschrijving. Ik hoop dat onze klanten veel plezier beleven aan het zelfmaken en natuurlijk aan de tas!
door: Natur-elle













