Home Blog Fair fashion Duurzaam en fair trade, ook in de regen!

Duurzaam en fair trade, ook in de regen!

regenjasEen dagje shoppen of op de fiets naar je werk, met het Nederlandse klimaat kun je maar beter op alles voorbereid zijn. Het vinden van een trendy, weatherproof jas is vaak nog een hele uitdaging. Wat zou een mooie jas die je met regen en zonneschijn kunt dragen handig zijn. De ontwerpers van het nieuwe jassenlabel LÖV vonden dit ook en besloten zelf de ultieme jas te ontwikkelen.

Het resultaat is een fashionable jassenlijn met mooie, functionele, waterafstotende jassen die je in de lente, zomer én herfst kunt dragen.


duurzamejasPraktisch én fashionable

We houden allemaal van mooie kleding. Maar als het gaat om een jas, kies je met het wisselvallige Nederlandse weer al snel voor een praktisch exemplaar. Om er toch ook fashionable uit te zien, biedt het bijzondere jassenconcept van LÖV de perfecte oplossing. De prachtig ontworpen jassen zijn modieus en gemaakt van ademende, waterafstotende stof.


Biologisch en gerecycled materiaal

Het biologisch katoen die LÖV gebruikt voor deze jas is speciaal voor hun geweven, zodat er een dichte structuur ontstaat die van zichzelf al waterafstotend is. De voering is gemaakt van gerecyclede PET-flessen.

De jassen van LÖV zijn te koop bij watMooi.



Plaats reactie


Beveiligingscode
Vernieuwen

Banner
advertentie

EcoGoodies op Facebook

Nieuwsbrief

Op de hoogte blijven van winacties en kortingen? Meld je aan!

Laatste blog reacties