Doe mee met No Impact Week!
Een week lang geen impact op het milieu maken? Klinkt onmogelijk, maar vanaf maandag 7 november kun je de uitdaging aan gaan door je aan te melden bij No Impact Week NL.
Dit is een experiment van een week waarin deelnemers worden uitgedaagd om erachter te komen of een duurzame levensstijl samen kan gaan met een leuk(er) leven. Het is makkelijker dan je denkt!
EcoGoodies in de No Impact Week handleiding
Na aanmelding kun je een leuke handleiding downloaden om je stap voor stap mee te nemen door de week. Op maandag sta je bijvoorbeeld stil bij je afval productie, denk je dat het je zou lukken om een dag geen afval te produceren? Er staan echt leuke tips en interessante inzichten in de handleiding om je hierbij te helpen. Eén tip ken je al, dat is EcoGoodies voor duurzaam shoppen online :-). Dus meld je aan en download de handleiding. Je kunt je ervaringen ook makkelijk delen op de speciale facebook pagina.
Wat is No Impact Week?
No Impact Week is de verkorte versie van Colin Beavan’s ervaringen als No Impact Man in New York. Een jaar lang probeerde hij zo goed en kwaad als het ging zo min mogelijk impact te hebben op het milieu. Na drie maanden stopte hij met het kopen van nieuwe dingen (behalve voedsel). Zoals zijn vrouw Michelle ontdekte: als je afkickt van je koopverslaving, bespaar je geld, heb je meer tijd voor vrienden en familie, meer ruimte in je huis, en misschien — heel misschien — kom je erachter dat het leven eigenlijk leuker is met minder.













